001

AMASYA KONTEYNER PREFABRİK YAPI İMALATI.

Prefabrik yapı ve konteyner imalatını karadeniz bölgesinde ilk olarak biz başlattık. Bu bize sizlere karşı hem sorumluluk hemde üretim deneyimi getirdi.

Firmamız olarak Prefabrik Yapı (Konut, Ofis, Şantiye, Fabrika vb.), Çelik ev ve Konteyner üretimi gerçekleştirmekteyiz.

AMASYA KONTEYNER, gücünü geçmişten alan birikimi, uzman kadrosu ve müşteri memnuniyetini önceleyen kalite anlayışıyla modern ve estetik yapılar üretmektedir.

Firmamız 2000 m2 alana kurulu modern fabrikasında üretim yapan AMASYA KONTEYNER PREFABRİK, Türkiye genelinde kurduğu satış ağıyla sektöründe öncü olmayı hedeflemiştir.

Prefabrik yapılar, dayanıklı, estetik en önemlisi ise ekonomik hazır konut olarak her türlü ihtiyacı karşılayabilecek nitelikte inşa etmekteyiz.

Konteynerde ise, standart konteynerin yanında demonte konteyner üretimiyle de özellikle ihracata dönük iyi bir atılım gerçekleştirmiştir.

Satıştan projeye, imalattan sevkiyata, montajdan proje teslimine kadar en iyi hizmeti sunarak müşterilerimizi memnun etme gayretimiz daima bizi farklı kılan ilkemiz olmuştur.

AMASYA KONTEYNER PREFABRİK tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, toplumsal sorumluluk anlayışı ve çevreyi koruma prensiplerinin ve etik değerlerin ısrarlı bir uygulayıcısıdır.

NEDEN AMASYA KONTEYNER PREFABRİK
• 10 yıllık birikim ve deneyim
Bugün geldiğimiz konumda, geride kalan 10 yılın tecrübesi tartışılmazdır.
• Üretimlerimizde kullandığımız hammadde ve yarı mamülde   yüksek kaliteli ürünlere yer veriyoruz.
• Üretim tesisi ve kapasite olarak firmamız projelerini, 300 m2 alana kurulan üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.
• Farklı iklim koşullarına uygun
• AMASYA KONTEYNER PREFABRİK, üretimlerini farklı iklim koşullarına dayanıklı nitelikte gerçekleştirmektedir.
• Ve en büyük değerimiz çalışanlarımız
• AMASYA KONTEYNER PREFABRİK’ın bu güne gelmesinde en önemli pay kuşkusuz mimar-mühendisleri, teknik ekibi ve uzman kadrosuna aittir.

Vizyonumuz ;
Sektörümüzde yaratmış olduğumuz güvenilirliği, dünyadaki trendlerle paralel hale getirerek, tüm iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve bu doğrultuda kurumsal hedeflerimizi geliştirmek.

Misyonumuz ;
Vizyonumuzdan aldığımız güç ve kurduğumuz kalite yönetim sistemi ışığında, kurumsallaşarak sürekli gelişmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek sorun yaşamayacakları konteyner, prefabrik yapılar üretmek.

Kurumsal Değerlerimiz ;
Müşteri odaklılık, paylaşım ve uzlaşma, güvenilirlik, demokratik ve katılımcı ortam, insana ve çevreye saygı. 

Sizin yaşamınızı da farklı kılacak modern bir projede görüşmek dileğiyle…